Тернопільські семінаристи УГКЦ готують українським військовим подарунки на Різдво

02 січня, 09:47
Суспільство
Тернопільські семінаристи УГКЦ готують українським військовим подарунки на Різдво - фото 1
Ректорат та семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії УГКЦ 30 грудня почали готувати гуманітарний вантаж та подарунки з нагоди празника Різдва Христового для військових на передовій.

Про це повідомляє сайт Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

З благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка парафії збирають кошти, продукти, одяг, які впродовж Різдвяних свят будуть доставлені 3 групами військових капеланів на чолі владикою Теодором Мартинюком, о. Євгеном Флистою, о. Андрієм Чернецьким, о. Януарієм Твердуном.

За словами митрополита Василія, вже вдалося завантажити перший бус.

«Ми вдячні нашим вірним та священикам за особливу увагу та жертовність для військових. Серед продуктів, в перші чергу, маємо інгредієнти для куті, щоб наші воїни могли у родинній атмосфері та за участю капелана сісти до Святої Вечері. Також є велика кількість вареників, крупи (гречка, рис, пшоно), макарони, м’ясні продукти (закрутки, ковбаси, сало, смалець), засоби гігієни, солодощі (цукерки, печиво), одяг», - відзначив владика.

Перший вантаж буде доставлено до Лисичанська, а, відтак, з участю владики Теодора буде розподілено серед військових у різних місцях бойової дислокації. Капелани з нагоди прийдешнього празника Різдва Христового відправлять Богослужіння, уділять військовим Святу Тайну Сповіді та Святого Причастя, підтримають захисників на дусі.