Три дні - і я наведу порядок, - бунтівний й схиєгумен Сергій (Романов) запропонував Путіну передати йому владу

Схиєгумен Сергй вже погрожує Путіну - фото 1
Схиєгумен Сергй вже погрожує Путіну
Отець Сергій (Романов), якого церковний суд позбавив сану, запропонував Володимиру Путіну передати йому повноваження президента.

«Три дні - і я наведу порядок в Росії», - сказав він в черговому зверненні, опублікованому в YouTubе його представника Всеволода Могучева.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

Сергій каже, що в іншому випадку він оголосить Путіну, а також Патріарха Кирила духовну війну.

«Будьте уважні: ні крові, ні майданів, ні революцій не буде. Даром прийняли владу хозарський каганат. Як отримав, так і віддаси. Ще раз нагадую вам скласти свої повноваження. 20 років вам було дано термін показати, хто править Росією. Маю владу і силу заявити вам, пане президенте Росії Володимир Володимирович Путін: складіть свої повноваження. В іншому випадку дні твої полічені. Чекаю вашого покаяння з Патріархом Кирилом Гундяєвим», - каже Сергій.

Він зазначає, що події в Хабаровську, де проходять стихійні мітинги у підтримку арештованого за звинуваченням в організації вбивств губернатора Сергія Фургала, є «першою ластівкою», а «ластівки по всій Росії живуть, і навіть літають над Кремлем».

Нагадаємо, суд Верхньої Пишми визнав Сергія винним в адміністративній справі за частиною 9 статті 13.15 КоАП («Поширення в інтернеті завідомо недостовірної суспільно значимої інформації під виглядом достовірних повідомлень, що створило загрозу заподіяння шкоди життю та (або) здоров'ю громадян, якщо ці дії особи, що поширює інформацію, не містять кримінально караного діяння») за заперечення коронавирусу. Суд призначив йому штраф в 90 тис. рублів.

Як вже писла РІСУ, схиєгумен Сергій здобув популярність як один з представників ультраконсервативного крила РПЦ. Він продовжує публічно конфліктувати з керівництвом РПЦ, в червні він самовільно зайняв Середньоуральський жіночий монастир і виставив для охорони козаків. Третього липня Єпархіальний суд Єкатеринбурзькій єпархії позбавив його церковного сану.

Сергія називали духівником депутата Наталії Поклонської, скандальновідомого прокурора окупаційної російської влади в Криму, і ще низки відомих осіб. Керівництво єпархії заборонило йому служити, але схиєгумен цієї заборони не дотримується. Сергій також не прийшов на засідання церковного суду.

Єкатеринбурзька єпархія нещодавно повідомила, що почала вивчати свідоцтва про «неналежне поводження» щодо неповнолітніх вихованців Середньоуральського монастиря в 2009-2010 роках. Єпархія попросила колишніх вихованців, які вважають, що в той момент до них застосовувалися «неприпустимі заходи виховання», звернутися до неї і гарантувала зберегти інформацію в таємниці.

Заступник генерального директора Transparency International Росія Ілля Шуманов стверджує, що у опального ченця в підпорядкуванні не тільки Середньоуральський жіночий монастир, а й віддалені скити на річці Турі і Киртомський чоловічий монастир в Свердловській області. Ймовірно, всі вони були побудовані за рахунок багатих пожертвувань, але майже всі – з порушеннями.