Created with Sketch.

У соборній стійкості відкривається сила України та наша дорога до перемоги, - Глава УГКЦ

22 січня, 11:00

День Соборності України свідчить, що ми є єдиним, великим, багатомільйонним народом і вінчає наші віковічні прагнення спільно будувати єдину, соборну Українську державу.

Про це Глава УГКЦ Святослав написав на сторінці у ФБ.

"Цей день відкриває нам і глибоку правду сьогодення: наша єдність нині переживається як стійкість. Увесь світ дивується, що ми, як народ, здатні протистояти такому величезному й доволі могутньому супротивникові. Жодна європейська країна не витримала б того тиску, який сьогодні витримує Україна.

Феномен цієї стійкості народжується там, де ми разом: у війську немає конфесійного поділу – там ми всі разом є братами і сестрами.

Віра в Бога, любов до Батьківщини, родина, справедливість нашої боротьби й прагнення свободи єднають нас в єдине тіло народу, який знає: ми, як християни, любимо всіх, але свого не маємо права нікому віддати.

Навіть зі зв’язаними руками й закритими очима українець залишається вільним, бо справжня свобода – це можливість чинити добро.

У цій соборній стійкості, що зростає з віри, надії й любові, сьогодні відкривається сила України та наша дорога до перемоги.

З Днем Соборності України, дорогий український народе!!, - йдеться у дописі Глави УГКЦ.

Читайте також
Держава Сьогодні у Києво-Печерській лаврі усі моляться за Україну, - Буданов
22 січня, 12:36
Держава У ВРУ пропонують затвердити Духовний гімн України
22 січня, 12:01
Держава В Офісі Президента обговорили встановлення пам’ятника Івану Мазепі в центрі Києва
22 січня, 11:23
Держава Рада ухвалила закон про Український національний пантеон
22 січня, 13:36