У Аделаджі готують свій "майдан" — за $ 500 млн

20.12.2010, 13:46
У Аделаджі готують свій "майдан" — за $ 500 млн - фото 1
На випадок арешту пастора Сандея Аделаджі в «Посольстві Божому» є екстрений план: наметові містечка, пікети і навіть голодування. На це можуть витратити близько 500 млн. доларів.

adel.jpgНа випадок арешту пастора Сандея Аделаджі в «Посольстві Божому» є екстрений план: наметові містечка, пікети і навіть голодування. На це можуть витратити близько 500 млн. доларів. Документ з такою інформацією потрапив у розпорядження «Газети по-київськи». Як йдеться у повідомленні видання, таємну схему, яку вже починають втілювати в життя прихильники Аделаджі, отримали з джерел у правоохоронних органах.

Йдеться про повномасштабну кампанію з «відбілювання» пастора, імідж якого постраждав через кримінальну справу за колосальне шахрайство. Гроші, які планують виділити на такі акції —це кошти, акумульовані на рахунках церковного «Клубу тисячі мільйонерів». Поки що нібито запущена перша частина плану: масова роздача листівок на підтримку Сандея, виступи ревних адептів у різних ЗМІ. Є інформація про те, що близько 600 осіб займаються написанням позитивних коментарів про пастора в блогах, форумах та соціальних мережах в інтернеті.

За деякими даними, на випадок арешту в оточення Аделаджі є ще один козир — масштабні акції протесту парафіян, наметові містечка і навіть голодування.

Офіційно в МВС цю інформацію не підтверджують і кажуть, що пастор та інші обвинувачені зараз читають матеріали справи. Однак не на диктофон, як повідомляє «Газета по-київськи», міліціонери зізнаються, що очікувати від прихильників Сандея можна всього. Адвокат потерпілих у справі Аделаджі теж допускає, що пастор піде на будь-які кроки, щоб не потрапити за грати.

«Я особисто бачив, що вже кілька днів у метро та електричках роздають газети-одноденки «Голос правди», видрукувані на дорогому глянцевому папері, — розповів «Газеті ...» адвокат Іван Боднарук. — Там написано, що в афері «Кінгз Кепітал» винні інші фігуранти — Голованов, Сафонов, Колесніков і Бандурченко, але тільки не Аделаджа. Там же є величезне інтерв'ю з захисником пастора, який переконує читачів, що справа проти Сандея — замовна і рано чи пізно трісне, як мильна бульбашка».

За інформацією Івана Боднарука, активність пастора, аж до можливої організації масового протесту імені Аделаджі, виникла зовсім неспроста. Адже зараз йдеться і про те, що правоохоронці повинні порушити ще одну кримінальну справу — за аферою «Клуб тисячі мільйонерів», що не один місяць діяв при церкві «Посольство Боже». Адвокат потерпілих стверджує, що збитки від цього «Клубу» набагато більші, ніж від «Кінгз Кепітал», а почесним президентом там, за інформацією адвоката, є сам Сандей Аделаджа.

В «Посольстві Божому» кажуть, що їм зовсім не потрібно спеціальних планів, оскільки люди з власної ініціативи будуть захищати свого пастора у випадку його арешту.