У Білій Церкві активіст УПЦ МП розприскав вогнегасник в обличчя людям

У Білій Церкві активіст УПЦ МП розприскав вогнегасник в обличчя людям - фото 1
У Білій Церкві Київської області вранці понеділка, 10 липня, місцеві мешканці прийшли в Спасо-Преображенський собор, який за рішенням міськради перейшов до ПЦУ. Проте вони зіткнулись з опором з боку прихильників УПЦ МП, один із яких поливав людей з вогнегасника.

Про це повідомили в соціальних мережах, передає Главком.

«Прихильник РПЦ МП у Білій Церкві на території собору розприскав вогнегасник в обличчя людям», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що місцеві мешканці прийшли виконати рішення, за яке проголосувала міськрада і Спасо-Преображенський собор перейшов під контроль ПЦУ. Проте нібито представники Московського Патріархату відмовились виконувати його.

У Білій Церкві активіст УПЦ МП розприскав вогнегасник в обличчя людям - фото 117452

 

Як повідомили в прес-службі поліції Київщини, на місці події працюють патрульні, поліцейські діалогу та правоохоронці Білоцерківського управління поліції, які слідкують за правопорядком та реагують на конфліктні ситуації.

Пізніше, новий настоятель собору протоєрей Микола Гопайнич повідомив, що вони змогли потрапити у середину. Але, як з’ясувалось, представники УПЦ МП забрали ікони із собору, проте іконостас собору цілий.

Читайте також:

Радикали УПЦ МП готуються до силового протистояння навколо храму у Білій Церкві, - митрополит ПЦУ

У Білій Церкві активіст УПЦ МП розприскав вогнегасник в обличчя людям - фото 117453