У Білорусі газета вийшла з карикатурою на Католицьку Церкву і гімн «Магутны Божа»

09 вересня, 15:05
Світові
Державна газета «Мінская праўда» від 7 вересня 2021 року вйшла з обкладинкою, яка обурила частину білорусів. На опублікованій карикатурі висміюються представники Католицької Церкви та її парафіяни.

Про це повідомляє Zerkalo.io.

Виконуючий обов'язки прес-секретаря Конференції католицьких єпископів Білорусі Юрій Санько опублікував реакцію на обкладинку на своїй особистій сторінці в Facebook.

"Більше питань, ніж відповідей! У той час, коли білоруський народ втомився вирішувати суспільно-політичні питання. Виснажений боротьбою з пандемією коронавірусу. У світлі новоствореного державного свята «Народна єдність». 7 вересня 2021 р. редакція газети «Мінська правда» Мінського облвиконкому плюнула в обличчя кільком мільйонам католиків, які проживають у нашій країні. Пропаганда нацистської символіки, - пише Санько.

Представник католицьких єпископів зазначає, що у нього немає бажання оцінювати весь «набір букв, який подається як стаття», так як державна установа і без цього має знати закони.
Що це? Провокація? Ажіотаж? - запитує прес-секретар. - Сумно, але це наша реальність! Не можу не нагадати, що кожного тижня ми молимось за ворогів Церкви!

У Білорусі газета вийшла з карикатурою на Католицьку Церкву і гімн «Магутны Божа» - фото 78756