Created with Sketch.

У Білорусі за "диверсійну діяльність" затримали двох католицьких священиків

10.05.2024, 11:53

У Білорусі 8 травня силовики затримали двох католицьких священиків Анджея Юхневича ОМІ та Павла Лемеха ОМІ.

Про це повідмляє ТГ-канал Хрысціянськая візія.

Священнослужителів схопили після зустрічі богопосвячених осіб Вітебської дієцезії в Шуміліні.

О. Анджей Юхневич є головою координаційної групи настоятелів і представників чернечих громад Білорусі. Це церковний орган, який займається співпрацею між чернечими орденами.

Правоохоронці повідомили, що арештовані священики очікують суду, засідання яого відбудеться сьогодні у Вітебську.

Прес-секретар Облатів-місіонерів польської провінції о. Павло Гамуляк ОМІ зазначив, що причиною затримання стала "диверсійна діяльність".

Облати-місіонери – шанований католицький орден із двохсотлітньою історією. Сьогодні у світі працює близько 3500 облатів на всіх континентах. Серед облатів є 2 кардинали, 7 архиєпископів і 36 єпископів.

Читайте також
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Світові Знаменитий східний килим із мечеті Кароля I у Румунії не зможуть відреставрувати в Туреччині
Вчора, 12:09
Світові У Білорусі на Богослужінні Кирила не прозвучала «молитва за перемогу»
Вчора, 10:49
Світові Кирил у Білорусі використав мем, який застосовується щодо співробітників репресивних силових структур
10 травня, 09:21