У Братиславі призначили настоятеля для українців греко-католиків

У Братиславі призначили настоятеля для українців греко-католиків - фото 1
У Братиславі (район Ламач) у храмі Святої Розалії 28 березня відбулась Літургія в онлайн форматі, під час якої єпископ Братиславської єпархії Словацької Греко-Католицької Церкви владика Петер Руснак зачитав декрет про призначення о. Ігоря Марусина настоятелем парафії греко-католиків української національності, що проживають на території Братиславської єпархії.

Про це повідомляє Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

Згідно з декретом, о. Ігор Марусин приступає до виконання своїх душпастирських обов’язків на території Братиславської єпархії Словацької Греко-Католицької Церкви з 1 квітня 2021 року.

Храм Святої Розалії, де збираються на молитву українці греко-католики, розташований за адресою: Kaplnka Svätej Rozálie, ul. Rozálska, 841 03 Lamač, Bratislava.

«Від імені Пасторально-міграційного відділу Патріаршої Курії хочу висловити слова вдячності преосвященнішому владиці Петеру Руснаку та Курії Братиславської єпархії Словацької Греко-Католицької Церкви за турботу про належну душпастирську опіку для українців греко-католиків. Щире спасибі Надзвичайному та Повноважному Послу України в Словацькій республіці Юрію Мушці та усьому дипломатичному корпусу, старості району Братислави Ламач Лукашу Баняцькому, секретарю Апостольської нунціатури в Словаччині о. Андрію Євчуку, вікарію для східних католиків в Австрії о. Юрію Колясі та чисельним доброчинцям за допомогу та підтримку», - зазначив Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус.