Created with Sketch.

У Британії з'явилася церква для атеїстів

04.11.2013, 09:47

Атеїсти, які розчарувалися в церкві, і ті, хто просто шукає підтримки, приходять на зібрання, де ні слова не говориться про Бога і релігію.

Атеїсти, які розчарувалися в церкві, і ті, хто просто шукає підтримки, приходять на зібрання, де ні слова не говориться про Бога і релігію.

Один із засновників руху "Недільна асамблея", професійний комік Сандерсон Джонс, зазначає, що у Великобританії приблизно 35% жителів - атеїсти, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

"І уявляєте, що буде, якщо їх всіх надихнуть наші збори... Ми змінюємо світ, так, міняємо", - упевнений він. На зборах можна випити чаю з пирогами і поспівати в хорі. Правда, замість церковних співів присутніх пропонують разом заспівати хіти від найпопулярніших виконавців, а замість Біблії почитати "Алісу в Країні чудес". Про це повідомляє УНІАН.

Теги: #Атеїзм
Читайте також
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03
Католики Папа: Не дозвольмо, щоб вітри війни згасили вогник надії та мир
Вчора, 15:02
Україна і світ Ексгумаційні роботи в колишніх селах Острівки та Воля Островецька на Волині відбуватимуться у трьох локаціях
Вчора, 14:10