У церкві Святого Миколи Набережного вшанують пам’ять загиблих журналістів

13 вересня, 16:24
Суспільство
У середу, 15 вересня, о 16:00 у Києві відбудеться панахида за загиблими журналістами. На території церкви Святого Миколи Набережного вшанують пам’ять Георгія Гонгадзе та всіх українських представників медіа, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки.

Про це у Facebook повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, передає Обозреватель.

Він зазначив, що жорстоко вбитого в 2000 році і похованого на території церкви Гонгадзе вшанують молитвою. На захід запрошено всіх близьких, друзів та небайдужих громадян.

"У ці вересневі дні в Україні також відзначається День пам’яті українських журналістів. День (третя п’ятниця вересня) встановлений у 2007 році з ініціативи Національної спілки журналістів України. Його мета – вшанування пам’яті всіх загиблих журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки", – написав Томіленко.

За його словами, за життя Гонгадзе був парафіянином церкви святого Миколи Набережного, яка розташована на Подолі, часто відвідував богослужіння і хрестив у цій церкві двох своїх доньок.

Як зазначив Томіленко, поминальну панахиду за загиблими журналістами відправить настоятель храму Святого Миколи Набережного (ПЦУ) протоєрей Стефан Яремчук.