Created with Sketch.

У Черкасах дві церкви досі залишаються під контролем Московського Патріархату, - капелан

20.10.2025, 08:53

У місті Черкаси усі десять релігійних громад офіційно перейшли до Православної Церкви України. Водночас у двох храмах міста досі діють священики УПЦ МП, а один із них став місцем зібрань митрополита Феодосія.

Про це повідомляє черкаське видання "18000".

За словами військового капелана о. Володимира Рідного, усі громади вже визначилися зі своїм вибором і приєдналися до ПЦУ, але "два храми досі під окупацією Російської Церкви".

"Люди мають знати про це. Це храм на Сумгаїтській і в Дахнівці. Там поки що незаконно здійснює свої справи Московська Церква", - наголосив священнослужитель.

Як розповіли «18000» джерела в правоохоронних органах, нині митрополит Феодосій раз на тиждень приїздить в регіон і організовує зібрання у храмі на вулиці Сумгаїтській (парафія Різдва Христового), або в Хуторах, або в гаражах і підвалах.

Читайте також
Міжконфесійне На Київщині громада УПЦ МП приєдналась до ПЦУ
20 жовтня, 11:39
Міжконфесійне Жителі Колонщини на Київщині сьогодні голосуватимуть за приєднання до ПЦУ
20 жовтня, 08:58
Міжконфесійне Ще дві громади на Житомирщині офіційно перейшли до ПЦУ
20 жовтня, 10:44
Міжконфесійне «Феофанія» як валіза без ручки, - митрополит ПЦУ про "незалежність" УПЦ МП
20 жовтня, 13:44