Created with Sketch.

У Дніпрі священнослужителям показали експозицію пам'яті загиблих в АТО

10.02.2017, 10:17

У Дніпрі у Музеї АТО провели екскурсію для священнослужителів християнських Церков.

У Дніпрі у Музеї АТО провели екскурсію для священнослужителів християнських Церков.

Про це повідомляє Depo.Дніпро.

Зокрема, були присутні представники УПЦ КП, УПЦ (Московського Патріархату) на чолі з митрополитом Дніпропетровським и Павлоградським Іринеєм (Середнієм).

Священнослуителів провели залами музею, де представлені свідчення російської агресії, речі загиблих бійців, їх фото, показали документальний фільм про події на Донбасі.

Митрополит Іриней зазначив, що вони "моляться за мир", "хочемо, щоб скоріш все закінчилося". Навпроти стенду з фотографіями загиблих у Іловайському котлі священнослужителі Московського Патріархату провели молебень.

Свого ставлення до політичних питань подій на Сході України, як зазначає видання, владика Іриней не озвучував.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28