• Головна
  • Новини
  • У Дніпропетровську представники різних релігій говорили про толерантність...

У Дніпропетровську представники різних релігій говорили про толерантність

19.11.2011, 11:20
У Дніпропетровську представники різних релігій говорили про толерантність - фото 1
У Міжнародний день толерантності, який відзначається, згідно з рішенням ЮНЕСКО, 16 листопада, в Дніпропетровську відбулася II Міжконфесійна конференція, в якій взяли участь представники багатьох конфесій Дніпропетровська

У Міжнародний день толерантності, який відзначається, згідно з рішенням ЮНЕСКО, 16 листопада, в Дніпропетровську відбулася II Міжконфесійна конференція, в якій взяли участь представники багатьох конфесій Дніпропетровська. Організатором виступила «Церква святих останніх днів».

Андрій Радуга, регіональний представник «Церкви святих останніх днів», ознайомив присутніх з концепцією толерантності, запропонованої ЮНЕСКО, і продемонстрував зміни позиції ЗМІ до цього дня протягом останніх років. Під час конференції йшлося про важливість зміцнення сімейних і моральних цінностей у період кризи, про актуальність проведення спільних міжконфесійних акцій з питання толерантності.

Конфренція_про_толерантність.JPG

Олег Ростовцев, який представляв єврейську громаду, запропонував три напрями дій. Перший – створення координаційної ради з функціями моніторингу проявів ісламофобії, антисемітизму, ксенофобії та релігійної нетерпимості в місті та спільної публічної позиції у разі відкритих проявів таких, по-друге, спільна участь у всіх акціях, які об'єднують і мають громадський резонанс, наприклад, захист пам'яток історії і увічнення пам'яті безвинних жертв тоталітарних режимів. По-третє, звернутися до керівників усіх релігійних організацій Дніпропетровська, із закликом посилити пропаганду толерантності і боротьбу з нетерпимістю серед своєї пастви і своїх парафіян.

Протоєрей Михайло (Стньо), благочинний правобережного округу УПЦ Київського Патріархату, закликав кожного починати виховання толерантності з себе самого і близьких йому людей, звернувши особливу увагу на духовно-моральну деградацію і руйнування сімейних цінностей в період кризи.
Представляє організацію

Ійад Ахмедович АбуНіжель, який представляв організацію «Аль-Мустакбаль»  розповів про готовність ісламських студентів, які навчаються в Дніпропетровську, брати участь в акціях, спрямованих на зміцнення толерантності. Про це повідомляє сайт юдейської громади Дніпропетровська.