У Донецьку зник священик УГКЦ

04.07.2014, 14:19
У Донецьку зник священик УГКЦ - фото 1
У Донецьку пропав о. Тихон Кульбака, священник УГКЦ, один із організаторів молитовного марафону за мир і єдність в Україні, який щодня проходить на центральній вулиці обласного центру. Його телефон вимкнений і на парафії священнослужетель не з’являється.

Тихон.jpgУ Донецьку пропав о. Тихон Кульбака, священник УГКЦ, один із організаторів молитовного марафону за мир і єдність в Україні, який щодня проходить на центральній вулиці обласного центру. Його телефон вимкнений і на парафії священнослужетель не з’являється.

Про зникнення греко-католицького священика на своїй Фейсбук-сторінці повідомив протестантський пастор Сергій Косяк.

«Інформація перевірена, прошу молитви», - пише він.

«Пропав греко-католицький священик о. Тихон (Сергій Кульбака). Вчора вранці, о.Тихон виїхав на своєму автомобілі у невідомому керунку й досі не виходить на зв'язок, телефон відключений. Родичам, друзям і духовенству про свої наміри покинути місто Донецьк о. Тихщон не повідомляв, в парафії, де він, зазвичай служить, не з'являвся», - зазначив пастор.

За його словами, рініше до священнослужителя УГКЦ неодноразово надходили погрози.

«Так само зловмисники фарбою розписали погрозами та образами його автомобіль», - повідомив пастор.

Священик УГКЦ Тихон Кульбака є секретарем міжконфесійної Ради Церков і релігійних організацій Донецької області, громадським діячем, одним із організаторів молитовного марафону в Донецьку.