Created with Sketch.

У Дрогобичі уперше представники всіх конфесій разом молилися за рік, що минув

14.01.2011, 13:37

У четвер, 13 січня, о 19.00, напередодні церковного Старого-нового року в Дрогобичі, на Площі Ринок, перед міською адміністрацією відбувся подячний молебень за участю всіх християнських конфесій міста.

У четвер, 13 січня, о 19.00, напередодні церковного Старого-нового року в Дрогобичі, на Площі Ринок, перед міською адміністрацією відбувся подячний молебень за участю всіх християнських конфесій міста. Ініціатором урочистостей виступила Дрогобицька міська рада в особі мера Олексія Радзієвського.

За повідомленням «і», священнослужителі спільно відслужили подячний молебень. У загальному молінні не брали участь представники Української Православної Церкви − настоятель Свято-Іовського собору прот.Миколай Мандзюк та диякон Іоанн Добромильський, бо, як сказано у повідомленні, за Правилами святих Апостолів та Вселенських Соборів, православний віруючий, тим більше священнослужитель, не має права спільно молитися з представниками інших релігійних конфесій. Він має право бути тільки присутнім на такій події, не будучи одягнутий в церковні ризи.

У заключному слові голова міста Олексій Радзієвський відзначив, що важливим моментом цього молебну є те, що уперше за двадцять років вдалось зібрати представників усіх релігійних конфесій. «Прикладаючи такі спільні зусилля, ми зможемо подолати багато проблем та труднощів і нехай нам Бог у цьому допомагає», – сказав він.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28