Created with Sketch.

У Феофанії розпочалось зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян УПЦ МП

27.05.2022, 12:11

27 травня 2022 року у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанія), де знаходиться резиденція Предстоятеля УПЦ МП, розпочалось зібрання єпископів, духовенства, чернецтва та мирян, ініційоване на останньому засіданні Священного Синоду.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Перед роботою зібрання Митрополит Онуфрій з членами Священного Синоду звершив Божественну Літургію у храмі Всіх Святих.

Саме зібрання під головуванням Предстоятеля розпочалось у Свято-Пантелеймонівському соборі монастиря. Напочатку Блаженніший владика звернувся до учасників зі словом.

Делегати від єпархій УПЦ МП обговорять проблеми церковного життя, що виникли внаслідок війни.

Нагадаємо, 12 травня 2022 року Священний Синод вирішив скликати зібрання архиєреїв, духовенства та мирян УПЦ МП для обговорення актуальних питань щодо життя Церкви.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
27 травня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
27 травня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
27 травня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
27 травня, 09:59