У Франції затримали підозрюваного у нападі на священика у Ліоні

У Франції правоохоронці затримали підозрюваного у нападі на священика у Ліоні. Ним виявився чоловік грузинської національності.

Про це повідомляє Le Parisien з посиланням на власні джерела, пише Громадське.

Зазначається, що поліція затримала у п'ятницю, 6 листопада, 40-річного громадянина Грузії Георгія П. Разом з підозрюваним затримали його 35-річну дружину, яка народилася в Росії.

За інформацією журналістів, затриманий визнав свою провину. Він повідомив поліції, що помстився священнослужителю через любовний зв'язок з його дружиною, причому не збирався вбивати його.

Чоловік заявив, що викинув зброю, з якої стріляв у священика, до річки Сона. Наразі поліція перевіряє цю інформацію. Вдома у чоловіка також знайшли іншу зброю, а сам затриманий вже отримував покарання за керування автівкою без посвідчення та незаконне володіння зброєю.

Про версію щодо помсти заявляв і сам поранений священик. Після того, як він вийшов з коми, він розповів правоохоронцям про нападника, а дружина затриманого підтвердила, що мала любовні стосунки зі священиком. Тепер, за словами журналістів, священнослужитель має покинути свій пост у храмі.

31 жовтня невідомий стріляв у православного священика, коли він закривав двері грецької церкви. Перед госпіталізацією постраждалий устиг сказати, що не знає людину, яка стріляла в нього. Згодом правоохоронці затримали підозрюваного в нападі, але зброї у нього з собою не було.

Згодом прокуратура Ліона заявила, що у підозрюваного, якого затримали незабаром після стрілянини 31 жовтня, відпустили, бо не знайшли доказів його причетності до злочину.