Created with Sketch.

У Горлівці путінських вояків без упізнання ховають на місцевих цвинтарях

30.07.2025, 09:52

Активісти руху “Жовта стрічка” підтвердили, що місцеві морги в окупованому місті, як і раніше, переповнені, а частину тіл загиблих російських загарбників, пригнаних на українську землю буквально на забій заради захоплення ще кількох метрів, тут же хоронять прямо в поліетиленових мішках.

Про це повідомляє Кочегарка.

“Військових із різних куточків РФ також ховають на місцевих прифронтових цвинтарях, часто без упізнання по 2-3 особи – у братських могилах під одним безіменним надгробком.

Сумний та невідворотний кінець “визволителів”, які приїхали на українську землю вбивати”, – йдеться у повідомленні проукраїнських активістів.

Робиться це часто без належної ідентифікації, щоб зберегти статус “безвісти зниклий” і не сплачувати родичам ліквідованого окупанта належну компенсацію.

Про те, що ситуація у Горлівці справді катастрофічна і не лише для російських окупантів, а й для місцевих жителів відомо давно.

Ще влітку 2023 року повідомлялося, що Кремль убив понад 20 тисяч жителів Горлівки (!) – практично всіх їх "мобілізували" і відправили на смерть. Можна лише уявити, наскільки зросла ця цифра за останні два роки з урахуванням горезвісних “м'ясних” штурмів, які так любить застосовувати нещадне російське командування.

Міські лікарні сьогодні займаються лікуванням не стільки мирного населення, скільки скалічених вояків, які щодня везуть із передової. Вони буквально завалені пораненими росіянами ще з часів битв за Бахмут, а пізніше – за Авдіївку… При цьому гострий дефіцит лікарів досі посилює гуманітарну катастрофу.

Ситуацію не рятують навіть медпрацівники, які регулярно надсилаються з Кузбасу. Ясна річ, що гастроентерологів та педіатрів сюди ще жодного разу з РФ не привозили, тут потрібні хірурги, анестезіологи, травматологи… Яке ще потрібне підтвердження?

Проблема посилюється і на території РФ, де морги переповнені загиблими окупантами, що стало справжнім шоком для влади та військових.

Втрати російських військ настільки великі, що мішки для тіл загиблих використовують кілька разів — явна ознака масштабної кризи та нестачі ресурсів на фронті.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
30 липня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
30 липня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
30 липня, 08:59