Created with Sketch.

У Ханти-Мансійському автономному округу освятили греко-католицький храм

03.06.2014, 11:32

1 червня 2014 року владика Йосиф Верт, ординарій для російських католиків візантійського обряду, освятив новозбудований греко-католицький храм на честь Пресвятої Трійці в м. Лангепас, Ханти-Мансійський автономний округ (Росія).

1 червня 2014 року владика Йосиф Верт, ординарій для російських католиків візантійського обряду, освятив новозбудований греко-католицький храм на честь Пресвятої Трійці в м. Лангепас, Ханти-Мансійський автономний округ (Росія).

Освячення відбулося в неділю Святих отців Першого Нікейського Собору, під час пастирського візиту владики Йосифа до парафій округу.

В урочисті взяли участь священики з сусідніх парафій: о. Петро Павлишин, настоятель м. Нижньовартовська, і о. Олег Новосад, настоятель м. Сургута.

«Ця подія є важлива для парафіян, – відзначає адміністратор парафії єрей Василь Мельникович, –  тому що раніше для молитви збиралися у квартирах або інших приміщеннях. Тепер ми можемо хвалити Бога в новому храмі. Ми з молитвою на устах йшли довгою дорогою до цієї мети». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28