У Харкові від удару росіян по "Епіцентру" загинула студентка УКУ та її 12-річна донька

27 травня, 15:15
Суспільство
У Харкові від удару росіян по "Епіцентру" загинула студентка УКУ та її 12-річна донька - фото 1
У Харкові серед жертв російського удару по будівельному гіпермаркету «Епіцентр» – студентка І курсу Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету Ірина Мироненко та її 12-річна донька Марія.

Про це повідомляє прес-служба УКУ.

Спільнота Українського католицького університету висловлює щирі співчуття, насамперед старшій доньці Ірини – Надії Фаст, яка також навчається в Інституті, а також всім рідним та близьким. Батько родини, який був разом з ними в торговому центрі, зараз перебуває у важкому стані в реанімації.
20-літня Надія Фаст знайшла батька в лікарні, а про маму і молодшу сестру прийшла питати у поліції.

«Вся родина 20-річної дівчини пішла за покупками туди, де прилетіли дві авіабомби. 12-річна сестра та мама вже не відповідають на дзвінки, додому вони не повернулися. Батько був разом з ними — зараз він в лікарні з контузією», — розповів начальник слідчого управління поліції області Сергій Болвінов.

Загиблі мати та донька були активними парафіянами Української Греко-Католицької Церкви храму св. Миколая Чудотворця Харкова.

У Харкові від удару росіян по 'Епіцентру' загинула студентка УКУ та її 12-річна донька - фото 134964

"У цей непростий час просимо огорнути родини загиблих молитвою. Хто має змогу підтримати родину Мироненків фінансово, ви можете зробити це за посиланням https://www.privat24.ua/send/c0bx2

Станом на ранок 27 травня кількість жертв російського удару по будівельному гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові може становити 18 людей − прокуратура спирається на дані про ідентифікованих загиблих, тих, чиї особи ще не становленні, фрагменти тіл та заяви від рідних про зниклих безвісти.

Висловлюємо співчуття усім рідним та близьким.

Єднаймось у молитві у цей непростий час за душі новопреставлених Ірини та Марії, щоб Всемилостивий Господь прийняв їх у Небесному Царстві", - йдеться у дописі.