Created with Sketch.

У Кам’янці-Подільському завершив роботу IV зʼїзд мирян УГКЦ

20.05.2024, 13:55

У Кам’янці-Подільському 19 травня завершив роботу IV зʼїзд мирян УГКЦ, який пройшов під гаслом «Преображення України шляхом надії, зцілення та солідарності».

Про це повідомляє Комісія УГКЦ у справах родини і мирян.

Участь у заході взяли представники з усіх єпархій та екзархатів України.

Зазначається, що головною метою з’їзду мирян УГКЦ було напрацювання двох документів:

Метою напрацювань є заохочення мирян УГКЦ активно сприяти змінам в Україні щодо появи просімейної політики та впровадження в шкільній програмі предметів морального і духовного змісту.

Зʼїзд мирян прийняв рішення започаткувати у лоні УГКЦ процеси, які, можливо, будуть також цікавими для інших конфесій, зазначають організатори.

IV зʼїзд мирян УГКЦ відвідав та виступив на ньому Блаженніший Святослав.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
20 травня, 10:55