У Києві чоловік увірвався до церкви і погрожував скоїти самогубство

У Києві до однієї із церков на вулиці Магнітогорській увірвався чоловік, який погрожував накласти на себе руки. Він нікого до себе не підпускав і тримав біля горла розбиту пляшку

Про це повідомляє ТСН з посиланням на прес-службу патрульної поліції Києва.

На місце інциденту викликали правоохоронців. Один із них, який назвався Сергієм, вів тривалі перемовини з чоловіком, намагався підійти до нього, щоб врятувати, та намагався переконати, що прийшов допомогти.

Але чоловік продовжував погрожувати самогубством. Коли поліцейський запитав у чоловіка, у чому причина його дій, той відповів, що у нього "немає настрою".

"А чому ти мені не довіряєш? Я поліцейський, я прийшов допомогти. У вас все буде добре", - заспокоював патрульний Сергій.

Зрештою патрульні обрали вдалий момент, підійшли ближче й схопили чоловіка за руки. Поки копи тримали його, командир роти відібрав у чоловіка пляшку. Після цього на місце викликали спеціалізовану "швидку допомогу".

Як виявилося, попередньо, чоловік був під наркотиками. Ознаки наркотичного сп'яніння виявили лікарі. Чоловіка госпіталізували до медзакладу.