Created with Sketch.

У Києві почала діяти ромська християнська церква "Нево трайо" ("Нове життя")

25.02.2011, 10:21

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов ще 12 січня поточного року підписав розпорядження про реєстрацію Статуту релігійної громади Повного Євангелія “Ромська християнська церква “Нево трайо” (“Нове життя”) у Солом’янському районі м. Києва.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов ще 12 січня поточного року підписав розпорядження про реєстрацію Статуту релігійної громади Повного Євангелія “Ромська християнська церква “Нево трайо” (“Нове життя”) у Солом’янському районі м. Києва. Про це повідомляє "Релігія в Україні".

У розпорядженні йдеться про позитивне рішення київської влади щодо звернення громадян засновників релігійної громади, які долучили протокол загальних зборів "Нево трайо".

Таким чином, протестантська громада, яка об'єднує представників ромської (циганської) національності, отримала офіційне юридичне визнання.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28