Created with Sketch.

У Києві сьогодні молитимуться за всіх загиблих українських журналістів

15.09.2022, 10:18

У четвер, 15 вересня, о 16.00 у київському храмі Святого Миколи Набережного (ПЦУ) пройде поминальне богослужіння за всіма загиблими українськими журналістами.

Про це в соціальній мережі Telegram повідомляє Національна спілка журналістів України, яка ініціює пам’ятний захід.

Заупокійна служба напередодні Дня пам’яті українських журналістів на могилі Георгія Гонгадзе проводитиметься вже третій рік поспіль. Її мета – вшанування пам’яті всіх медійників, які загинули, виконуючи свій професійний та громадянський обов’язок. Цього року вшановуватимуться і всі медійники, які загинули з часу початку повномасштабного вторгнення росії.

Панахиду (літію) за загиблими журналістами відправить настоятель храму Святого Миколи Набережного протоієрей Стефан Яремчук.

Адреса церкви: Київ, вул. Григорія Сковороди, 12/8 (метро “Контрактова площа”).

Читайте також
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
15 вересня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
15 вересня, 11:39