У Києві стартував Всеукраїнський молодіжний форум «Діалог заради майбутнього»

У Києві стартував Всеукраїнський молодіжний форум «Діалог заради майбутнього» - фото 1
Упродовж 22-24 жовтня у Києві триває Всеукраїнський молодіжний форум «Діалог заради майбутнього», який відбувається у рамках «Платформи Форум Відповідальних Людей». В межах заходу говоритимуть про кроки до міжконфесійного успішного діалогу, партнерство між представниками різних сфер життя та про ключі успішного шлюбу.

Захід проводять за ініціативи Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ та Міністерства молоді та спорту України спільно з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації.

“Наше спільне майбутнє базується на цінностях, зокрема Божих заповідях. Вони мають стати основою внутрішнього діалогу в країні, — сказала на відкритті форуму заступниця міністра молоді Марія Попатенко. — Тільки особиста відповідальність вплине на якість нашого спільного майбутнього. Завдяки християнським цінностям можемо побудувати спільний план економічного, суспільного та культурного зростання через взаємодію та діалог”.

До форуму долучилися близько 50 учасників з різних областей України - представники громадських організацій, церковні діячі, студенти та активна молодь різних конфесій. У рамках форуму проводять дискусійні платформи. Серед спікерів виступлять церковні діячі, комунікаційники, громадські діячі, представники релігійних організацій та представники бізнесу.

У Києві стартував Всеукраїнський молодіжний форум «Діалог заради майбутнього» - фото 81026

Отець Володимир Мальчин, керівник відділу розвитку та комунікації Патріаршої курії в УКУ наголосив на необхідності використовувати можливість, яка випала учасникам в межах форуму:

“Заохочую вас подивитись на час по-іншому. Його можна сприймати як послідовність певних моментів, які змінюють одне одного. Або ж — як благодатну мить, яку ти вчасно підхоплюєш і бачиш чітку візію. Тому використайте час на форумі не просто як чергову подію, а як особливу нагоду, щоб навчитися, познайомитися з новими людьми, стати відповідальними учасниками команди, щоб працювати на спільне майбутнє”.

Протягом двох днів на форумі говоритимуть про успішну співпрацю між Церквою та різними сферами життя, про ключі до якісного партнерства, побудови сімейних стосунків, а також про інструменти ефективної комунікації. Форум слугує діалоговим майданчиком, де презентують християнську релігійну спільноту та її діяльність.

Окрім панельних дискусій, учасників очікує екскурсія до Києво-Печерської лаври та в студію Національного Телебачення "Суспільне UA".

До прямої трансляції дискусійних платформ можна долучитися за посиланням на ютуб-канал Живого Телебачення.