Created with Sketch.

У Києві священики УПЦ МП здали кров для поранених військових ЗСУ

02.12.2024, 17:05

У Києві 2 грудня 2024 року священики УПЦ МП Північного вікаріатства столиці стали донорами крові, відгукнувшись на потребу допомоги пораненим захисникам України.

Про це передає прес-служба УПЦ МП.

Цього разу до здачі крові у військовому госпіталі долучилося 15 священнослужителів на чолі з вікарієм Київської Митрополії архиєпископом Переяслав-Хмельницьким Діонісієм.

"Духовенство Української Православної Церкви на постійній основі долучається до донорства крові для військових ЗСУ, онкохворих та пацієнтів лікарень і закликає приєднуватися усіх бажаючих, адже це посильний внесок, який виражає християнську турботу про життя і здоров’я ближніх.

Під час війни в Україні, коли поранені військові потребують термінової допомоги, донорство стає критично важливим для збереження життів і підтримки медичної системи", - йдеться у дописі прес-служби УПЦ МП.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
02 грудня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
02 грудня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
02 грудня, 08:59