У Києві ув’язнили відомого капелана і християнського активіста Ігоря Плохого

22 вересня, 12:54
Суспільство
У Києві ув’язнили відомого капелана і християнського активіста Ігоря Плохого - фото 1
Голосіївський суд міста Києва кинув за ґрати Ігоря Плохого – відомого протестантського пастора, капелана, громадського активіста, учасника оборони столиці.

Про це у себе на Фейсбуці написав депутат Київської міської ради Павло Бойченко, повідомляє видання “Слово про Слово”.

Ігорю Плохому обрано запобіжний захід – 60 днів під вартою із можливістю внесення застави.

Павло Бойченко пише, що звинувачення, які висунуті проти капелана безглузді та бездоказові, а справа проти нього сфабрикована. Друзі капелана повідомляють, що будуть боротися за справедливість та чесне ім’я священослужителя.

Влітку він придбав автомобіль для потреб своєї капеланської роботи в Збройних силах України. Проте був незадоволений технічним станом транспортного засобу. А тому відразу після техогляду вирішив повернути його й отримати назад сплачені кошти. І от саме через факт повернення сплачених коштів тепер Ігорю інкримінують нібито продаж гуманітарної допомоги, оскільки цей автомобіль був ввезений на митну територію України як гуманітарний вантаж.

Окремо слід звернути увагу, що навіть повернутих Ігорю коштів було орієнтовно на 20 тисяч гривень менше, ніж він сплатив за отримання цього автомобіля. Відповідна стаття КК чітко вказує ознаку злочинного умислу «з метою отримання прибутку». А тому достатньо жорстке і невмотивоване рішення суду викликає подив як адвокатів Ігоря Плохого, так і людей, близько ознайомлених зі справою.

«Ігор Плохой – багаторічний і досвідчений військовий капелан. Користується великим авторитетом серед військовослужбовців і офіцерів. Він тісно взаємодіє з християнськими церквами різних конфесій, має прекрасну репутацію.

Побратими Ігоря Плохого просять допомогти зі збором коштів на заставу. Картки доньки Ігоря:

5168 7520 1261 6275
5457 0850 0003 7265