Created with Sketch.

У Києві вандали осквернили могилу Лесі Українки

25.02.2018, 14:10

У Києві вандали осквернили могилу української поетеси Лесі України, вкравши з пам'ятника бронзові гірлянди. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава Національної спілки письменників України (НСПУ) Михайло Сидоржевський.

У Києві вандали осквернили могилу української поетеси Лесі України, вкравши з пам'ятника бронзові гірлянди. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава Національної спілки письменників України (НСПУ) Михайло Сидоржевський.

"25 лютого - День народження Лесі Українки. Напередодні, як і в попередні роки, до її могилі на Байковому кладовищі прийшли письменники, працівники Бібліотеки імені Лесі Українки, шанувальники таланту Лесі. І буквально остовпіли, побачивши сплюндрований пам'ятник великій поетесі. Від величних бронзових гірлянд, які з усіх боків прикрашали пам'ятник, залишилися лише металеві штирі", - зазначив він.

Тепер НСПУ має намір звернутися з відповідною заявою в поліцію, а також просити Міністерство культури відновити пам'ятник поетесі.

Читайте також
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29