Created with Sketch.

У Києві відбулася звітно-виборча конференція Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської

28.09.2018, 12:26

У Києві 25-27 вересня у домі молитви церкви «Філадельфія» відбулася звітно-виборна конференція Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ). До столиці України приїхали глави п’ятидесятницьких церков із 14 країн Східної та Західної Європи, Америки та Азії,

У Києві 25-27 вересня у домі молитви церкви «Філадельфія» відбулася звітно-виборча конференція Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ). До столиці України приїхали глави п’ятидесятницьких церков із 14 країн Східної та Західної Європи, Америки та Азії, повідомляє сайт УЦХВЄ.

Відкрив конференцію президент МАХВЄ, старший єпископ Церкви ХВЄ Молдови Віктор Павловський.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, вітаючи гостей в українській столиці, наголосив на важливості братнього спілкування.

Як зазначає сайт УЦХВЄ, під час звітно-виборчої конференції Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської делегати прийняли рішення провести «святкування 100-річчя п’ятидесятницького пробудження серед слов’янських народів», яке почалося у Західній Україні та на півдні України майже одночасно. Планується ряд просвітницьких заходів у різних країнах та черговий – вже третій Світовий Конгрес християн віри євангельської.

Зважаючи на те, що згідно зі статутом, президент МАХВЄ обирається Комітетом строком на два роки з-поміж членів Комітету, або з-поміж колишніх керівників національних об’єднань ХВЄ, були проведені вибори керівництва Асамблеї на наступний 2-річний термін. За результатами голосування, що пройшло увечері 26 вересня, новим президентом МАХВЄ було обрано начальствуючого єпископа Російської Церкви Християн Віри Євангельської Едуарда Грабовенка, який до цього в Асамблеї обіймав посаду віце-президента.

Віце-президентом обрано Віктора Лімонченка (США), а секретарем на черговий термін обрано Іванаса Шкуліса (Литва).

Конференція розглянула заяву про вступ до Асамблеї, що надійшла від Асоціації Повноєвангельських Церков Казахстану (очолює Андрій Вікторович Тарабуркін). Голосування показало одноголосну підтримку присутніх членів Комітету і казахстанське п’ятидесятницьке братерство було прийнято до складу Асамблеї.

«Приємно, що у складі делегацій з багатьох країн були присутні, крім старших священнослужителів, молоді пастори та єпископи. Прозвучала пропозиція, щоб під час наступного конгресу працювала окрема секція не тільки для місіонерських структур, але й для молодіжних пасторів. Едуард Грабовенко також запропонував дати можливість для наших освітян більше долучатися в якості експертів, інформуючи та попереджуючи керівництво про різні небезпечні вчення та тенденції. Як, наприклад, вчення про суперблагодать, що поширюється з Сінгапуру, тощо. Панельна дискусія про причини зупинок у служінні була одною з найбільш динамічних сесій», – поділився висновками відповідальний за зовнішні та міжнародні зв’язки УЦХВЄ Юрій Кулакевич.

 

Читайте також
Світові Підбиваючи підсумки року, Кирил згадав свій внесок у війну в Україні
Вчора, 13:09
Суспільство Патріарх УГКЦ розповів, як молиться під час ракетних обстрілів
Вчора, 12:29
Суспільство Олександру Усику заборонили на ринзі цілувати хрест
Вчора, 12:18
Суспільство РПЦ виступила проти багатоженства на Росії
Вчора, 11:46