Created with Sketch.

У Києві відбулися Установчі збори громадської організації “Софійське Братство”

07.02.2024, 11:00

У Софії Київській відбулися Установчі збори громадської організації “Софійське братство”. Учасники зібрання обрали Голову протоєрея Олександра Колба та членів Правління братства.

Про це повідомляє сайт “Софійського Братства”.

Захід відбувся у рамках Форуму єдності українського православ’я, що проходив на території Національного заповідника “Софія Київська”.

Нагадаємо, що Софійське братство позиціонує себе, як об’єднання православних українців — вірян УПЦ, ПЦУ та інших Помісних Церков. Основною метою діяльності братства передбачено всебічне сприяння міжправославному діалогу для досягнення єдності українського православ’я, об’єднання зусиль і підтримка ініціатив православних християн, спрямованих на його розбудову.

Читайте також
Міжконфесійне Храм у військовому госпіталі Одеси перейшов до ПЦУ
Сьогодні, 09:51
Міжконфесійне Предстоятель ПЦУ відвідав Митрополію Бельгії Вселенського Патріархату
07 лютого, 15:02
Міжконфесійне РПЦ висвятила для чотирьох країн Африки нових священиків
07 лютого, 12:07
Міжконфесійне Релігійна громада на Житомирщині приєдналася до ПЦУ
07 лютого, 08:10