19 березня 2025 року у резиденції Предстоятеля УПЦ МП у Пантелеймонівському жіночому монастирі у Феофанії відбулося засідання Священного Синоду.
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.
Перед початком роботи члени Священного Синоду відправили Божественну Літургію у храмі Всіх святих при резиденції Предстоятеля.
Засідання Синоду очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
Предстоятель та єрархи УПЦ МП розглянули питання церковного життя.
Які рішення ухвалили учасники Синоду, Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП не повідомив.