У Києві відбувся VІІ Міжнародний фестиваль пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара «Студентська коляда»

05.02.2022, 12:02
Культура
У Києві відбувся VІІ Міжнародний фестиваль пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара «Студентська коляда» - фото 1
У Києві 1 лютого 2022 року проведено VІІ Міжнародний фестиваль блаженної пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара «Студентська коляда» у ККІБП (Київський Кооперативний Інститут Бізнесу і Права).

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Метою заходу «Студентська коляда» є відродження, збереження і розвиток української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовно-культурних надбань нації, створення умов для підтримки та розвитку студентської творчості, налагодження творчих контактів і дружніх зв’язків між навчальними закладами з різних регіонів України.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 16 колективів з різних куточків України та за її межами. Через пандемію коронавірусу COVID-19 участь студентських творчих колективів передбачалась, як очно, так і дистанційно.

Розпочався фестиваль із вітального слова Архиєпископа Вісвалдаса Кулбокаса, Апостольського нунція в Україні. «Християнське покликання – це не лише бути пасивним і радіти тому, що дає життя. Наше покликання полягає в тому, щоб ми допомагали творити один одного, тобто допомагали зростати у мужності, творчості та у всіх фізичних й духовних якостях», - зазначив Архиєпископ Вісвалдіс.

Опісля ректор ККІБП Ігор Охріменко урочисто відкрив фестиваль. До привітань учасників дійства приєднались начальник відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту КМДА Галина Булатович, начальник відділу молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації – Микола Прокопенко.

На завершення VІІ Всеукраїнського фестивалю «Студентська коляда», було виконано молитву-гімн за мир і спокій в Україні «Боже великий, єдиний». Опісля учасники мали можливість просто неба у дворі інституту посмакувати різдвяними стравами та спільно поколядувати.