Created with Sketch.

У Києві відреставрують церкву Спаса на Берестові

24.07.2017, 15:11

У Києві за кошти мецената починають реставрацію церкви Спаса на Берестові, яку будував іще Мономах.

У Києві за кошти мецената починають реставрацію церкви Спаса на Берестові, яку будував іще Мономах.

Про це повідомила голова ГО "Андріївсько-Пейзажна ініціатива" Марина Соловйова.



"Вже от-от ми починаємо реставрацію пам'ятки загальнонаціонального і всесвітнього значення - церкви Спаса на Берестові. Це меценатський проект, замовником якого є ГО "Андріївсько-Пейзажна ініціатива". Мають бути проведені дуже серйозні роботи. І вже опрацьований проект, отримано дозвіл на початок реставраційних робіт, підписані договори з Лаврою, з меценатом В'ячеславом Москалевським, з генпідрядником. Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО повідомлений про цей проект", - підкреслила Соловйова.

Нагадаємо, що проект здійснюється за підтримки Міністерства культури та КМДА. Ця пам'ятка будувалася в один період часу і є в одному ряду з Десятинною церквою і Софією Київською. Її будував Володимир Мономах, вона була усипальницею його роду, тут також був похований Юрій Долгорукий. Про це інформує Українське радіо.

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:25
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10