Created with Sketch.

У Києво-Печерській лаврі хіротонізували ще одного єпископа УПЦ МП

22.04.2024, 13:12

У Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі 21 квітня відбулась архиєрейська хіротонія архимандрита Климента (Шмигельського).

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Божественну Літургію та хіротонію нового єпископа очолив Предстоятель УПЦ МП Онуфрій. Богослужіння відбулось у храмі преподобного Агапіта Печерського.

Перед початком Божественної літургії кандидат у єпископський ступінь священства виголосив сповідання віри та дав обітниці берегти Передання Церкви.

Священний Синод обрав нового єпископа на останньому засіданні 10 квітня 2024 року.

Нагадаємо, напередодні, 20 квітня, у Києво-Печерській лаврі на єпископа Тарутинського, вікарія Одеської єпархії висвятили архимандрита Аліпія (Цушка).

Читайте також:

Тривають суди: у Мінкульті відповіли, коли УПЦ МП покине Києво-Печерську лавру

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
22 квітня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
22 квітня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
22 квітня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
22 квітня, 09:59