Created with Sketch.

У Києво-Печерській Лаврі відправлено першу Літургію румунською мовою

15.11.2011, 13:10

На прохання представників румунської та молдавської громад столиці у Києво-Печерській лаврі 13 листопада відправили першу Літургію румунською мовою.

На прохання представників румунської та молдавської громад столиці у Києво-Печерській лаврі 13 листопада відправили першу Літургію румунською мовою. Богослужіння очолив співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ священик Димитрій (Попеску).

Відтепер подібні Літургії відправлятимуть щонеділі о 9 годині у Софіївському приділі Успенського собору Києво-Печерською лаври.

За інформацією офіційного сайту УПЦ, на богослужінні молилися Надзвичайний і повноважний Посол Румунії в Україні Корнел Іонеску, Консул Посольства Республіки Молдова в Україні Миколай Мийня, співробітники посольств Румунії та Молдавії представники румунської та молдавської діаспори у Києві, румуномовні віруючі. Також на богослужінні були присутні паломники із Румунії на чолі із намісником монастиря Грую Лупулуй та архимандритом Макарієм (Романом).

Звертаючись до присутніх, о. Димитрій подякував за підтримку цього починання та передав у дар румунським паломникам ікону Преподобних Києво-Печерських.

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06