Created with Sketch.

У Києво-Печерській лаврі зникли дві черниці

17.06.2013, 13:32

В столиці тривають пошуки двох зниклих на території Києво-Печерської лаври черниць.

У столиці тривають пошуки двох зниклих на території Києво-Печерської лаври черниць.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві, 17 червня о 7.54 до них надійшло повідомлення про те, що на території Києво-Печерської лаври зникло дві монахині. Рятувальники негайно вирушили на допомогу й взяли участь у пошукових операціях разом з підрозділами міліції.

Обслідування території не дало ніяких результатів. Наразі жодну із зниклих не знайдено, пошукові роботи досі тривають, йдеться в повідомленні.

Читайте також
Католики Єпископу РКЦ в Україні Станіславу Широкорадюку - 70
Сьогодні, 09:20
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09