Created with Sketch.

У Коломиї за крісло мера змагатиметься священик, що був в полоні у терористів

05.10.2015, 10:31

На крісло мера в Коломиї подали документи на реєстрацію 15 претендентів, вісім з яких йдуть на вибори як самовисуванці.

На крісло мера в Коломиї подали документи на реєстрацію 15 претендентів, вісім з яких йдуть на вибори як самовисуванці.

Як інформує «Дзеркало Коломиї» за посаду мера готові поборотися засновник коломийського Автомайдану, діючий голова міста, підприємці, стоматолог, адвокат. Позмагатися за симпатію виборців вирішив і священнослужитель.

Документи на реєстрацію кандидатом на посаду міського голови, зокрема, подав греко-католицький священик Михайло Арсенич (самовисуванець). Торік під час поїздки з волонтерською допомогою для українських військових на Сході він потрапив у полон терористів, де перебував 22 дні.

 

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10