У Коломиї відремонтують Музей писанки

02.06.2021, 19:47
Культура
У Коломиї відремонтують Музей писанки - фото 1
В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Коломийському районі реалізовується шість проєктів. Одним із яких є проєкт «Капітальний ремонт будівлі Музею писанкового розпису в м. Коломиї».

Замовником робіт у музеї є управління капітального будівництва в Івано-Франківській області. Підрядник – ТзОВ "О.І. ГРУП". Кошторисна вартість робіт – близько 7 млн грн. З них 6 млн.грн. – кошти державного бюджету, ще 741 тис.грн. – із бюджету області. Про це повідомляє сайт ОДА.

За дорученням голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука регулярно здійснюється контроль за виконанням ремонтних робіт, які розпочали в середині березня. За два з половиною місяці частково проведені будівельні зовнішні роботи та благоустрій території. Також проводяться внутрішні сантехнічні й елекромонтажні роботи, замінюють каналізаційні мережі. Проєкт передбачає створення умов для людей з обмеженими можливостями.

У зв’язку з проведенням ремонту експозицію музею коломияни та гості міста можуть оглянути з 4 червня до 11 липня у виставкових залах Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Двері для відвідувачів музей «Писанка» відчинить наприкінці літа. Відкриття оновлених виставкових залів буде приурочене до 30-ї річниці незалежності України.