Created with Sketch.

У Конго вбили 18 людей під час нападу на церкву: ІДІЛ зізналася у злочині

31.10.2020, 10:05

За даними очевидців, крім вбивства людей, бойовики ще й підпалили церкву.

ІДІЛ взяла на себе відповідальність за напад на церкву в східній частині центральноафриканської держави Конго. Про це повідомляє Reuters з посиланням на агентство Amaq, інформує 112.

Жорстока розправа над віруючими сталася селі Баеті, в провінції Північне Ківу, у середу ввечері. Під час нападу було вбито щонайменше 18 осіб.

У п'ятницю "Ісламська держава" визнала, що злочин скоїли її бойовики.

Нагадаємо, 29 жовтня, неподалік від собору Нотр-Дам в Ніцці невідомий напав з ножем на людей. Він обезголовив жінку, зарізав чоловіка, ще кількох людей поранив.

Читайте також
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Світові Знаменитий східний килим із мечеті Кароля I у Румунії не зможуть відреставрувати в Туреччині
Вчора, 12:09