Created with Sketch.

У Лівані освячено пам‘ятник Тарасові Шевченку

11.10.2021, 15:20

10 жовтня 2021 року на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла України в Ліванській Республіці Ігоря Осташа духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив пам‘ятник Тарасу Шевченку, який встановлено в Українському парку в Бейруті.

Подія відбулася в рамках презентації факсимільного видання Мазепинського Євангелія у Лівані, повідомляється на сайті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

У відкритті взяли участь генеральна директорка Національного заповідника “Софія Київська” Неля Куковальська, українсько-ліванська громада, представники Посольства України в Лівані.

Під час богослужіння митрополит Олександр помолився за мир в Україні та Лівані, за українських захисників і захисниць, які боронять суверенітет на Сході України, та за упокій душі полеглих воїнів.

Освячення пам'ятника Тараса Шевченка завершилося декламуванням "Заповіту" Кобзаря арабською мовою у виконанні Маріанною Жарамані.
Владика Олександр нагородив Ігоря Осташа відзнакою Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Читайте також
Україна і світ У Дрездені відбувся З’їзд української християнської молоді
11 жовтня, 14:01
Україна і світ Українці в Іспанії проведуть акцію протесту проти нищення Росією культурної спадщини
11 жовтня, 11:35
Україна і світ УПЦ США: Російська агресія свідомо простягнула свою руку до серця духовної спадщини України
11 жовтня, 11:33
Україна і світ Понад 700 молодих прочан УГКЦ у США молилися за Україну
11 жовтня, 09:30