У луцькому терористові впізнали крадія ікон (оновлено)

У луцькому терористові впізнали крадія ікон (оновлено) - фото 1
Василь Коновалюк, який називає себе єпископом незалежної релігійної громади православної парафії на честь ікони Божої Матері, що розташована в Рівному,  впізнав у луцькому терористові крадія ікон.

Про це він написав 21 липня у Facebook, повідомляє "Район.in.ua".

За словами Василя Коновалюка (церковне ім'я єпископ Іов), це саме той чоловік, який торік поцупив у нього хрести, ікони.

«Якщо захоплювача маршрутки в Луцьку справді звати Максим Кривош, то це той чоловік, який торік поцупив мої хрести, ікони та ін. речі...», – повідомив Василь Коновалюк.

Як повідомляє Район.Рівне, влітку минулого року в будинку-скиту, де Іов проживає і відправляє богослужби, відбувалися нагальні ремонтно-будівельні роботи, здебільшого пов'язані з облаштуванням притулку для собак, яким тут надано постійний прихисток і якими єпископ Іов самотужки опікується.

Оскільки роботи виявилися значно важчими і дорожчими, ніж передбачалося, і розрахуватися за них не було змоги, то єпископ Іов вирішив терміново продати кілька власних антикварних речей, про що і дав оголошення на своїй сторінці у Фейсбуці.

«І тоді одна відома зоозахисниця з Рівного порадила свого знайомого з м. Дубна, який, за її словами, також опікувався безпритульними собаками і одночасно займався антикваріатом. Коли він приїхав до мене, то, уважно оглянувши речі, сказав, що може допомогти їх продати за найвигіднішою ціною, без жодного зиску для себе особисто, оскільки пересвідчився, що справді це безпосередньо пов'язано з турботою про братів наших менших», – розповідає єпископ.

Цей чоловік і був Максим Кривош, тепер більш відомий як «луцький терорист». Він сказав, що повезе речі на продаж до Києва, адже там найкращі ціни в Україні. За домовленістю, мав за кілька днів повернутися зі столиці або з грошима, або з цінними речами, які взяв під реалізацію. Загалом єпископ Іов віддав «антиквару» 11 предметів: хрести, ікони, дароносицю і лампаду. З Києва Кривош повернувся за два дні без грошей та речей. Після кількох невдалих спроб повернути своє майно або гроші, Коновалюк звернувся в поліцію.