Created with Sketch.

У Луцьку вперше відбулася Літургія для глухих, сліпих та інвалідів-колясочників

25.10.2011, 09:56

Митрополит Луцький і Волинський Нифонт і голова синодального Відділу по благодійності РПЦ єпископ Смоленський і Вяземський Пантелеймон 24 жовтня 2011 р. здійснили в Луцьку першу в Україні Літургію для людей з вадами слуху, зору та на інвалідних візочках.

Богослужіння відбувалося з сурдоперекладом. Такі Літургії планується відтепер здійснювати в Луцьку щомісяця.

На богослужінні зібралося понад 200 людей, повідомили "Інтерфакс-Релігія" у синодальному відділі.

"Ви – обранці Божі. Ви позбавлені багатьох спокус, які є в цьому світі, у вас є можливість молитися Богу безперестану, не звертаючи уваги на зовнішню, часом помилкову красу цього світу. Моліться і дякуйте Богові, що у вас є можливість долучитися до невидимої красі Божого Царства, почути серцем спів ангелів і йти в Царство Небесне часто набагато швидше, ніж люди, обтяжені здоровою плоттю ", – сказав єпископ Пантелеймон у своїй проповіді.

У літургії взяв участь хор сліпих та слабозрячих людей, якими уже сім років керує протоєрей Олександр Мазурак.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
25 жовтня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
25 жовтня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
25 жовтня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
25 жовтня, 09:59