• Головна
  • Новини
  • У Львові очільник Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ вкаже на виклики, які сучасний світ ставить перед християнством...

У Львові очільник Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ вкаже на виклики, які сучасний світ ставить перед християнством

15.03.2010, 15:13
У Львові очільник Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ вкаже на виклики, які сучасний світ ставить перед християнством - фото 1
Ораторія «Страсті за Матфієм», автором якої є митрополит Іларіон (Алфеєв), керівник Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ (ВЗЦЗ), відбудеться у Львівській обласній філармонії 22 березня.

Port.jpgЛЬВІВ — Ораторія «Страсті за Матфієм», автором якої є митрополит Іларіон (Алфеєв), керівник Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ (ВЗЦЗ), відбудеться у Львівській обласній філармонії 22 березня. Після  закінчення ораторії відбудеться виступ  митрополита Іларіона «Виклики сучасного  світу Християнству» та спілкування з аудиторією.

Як повідомили РІСУ в прес-службі Львівської єпархії УПЦ, виконають твір митрополита Іларіона у Львівській філармонії Національна заслужена Академічна хорова капела «Думка» під керівництвом Героя України, професора  Євгена Савчука, оркестр Ансамблю класичної музики ім. Б. Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України під керівництвом народної артистки України Валентини Іконник-Захарченко. Керівник проекту — народний артист України Анатолій Солов’яненко.

Прозвучить твір з благословення Митрополита Володимира, Предстоятеля УПЦ.

Світові та європейські прем’єри ораторії «Страсті за св. Матфієм» вже відбулися в США, Канаді, Австралії, Італії, Угорщині, Росії. Всеукраїнська прем’єра відбулась у Київській національній філармонії 23 листопада 2009 року. Ораторію також представили у Дніпропетровській обласній філармонії 14 квітня 2009 року.

Митрополит  Іларіон, за інформацією прес-служби Львівської єпархії УПЦ, окрім того, що є «видатним богословом, відомий у світі також як видатний музикант». «Він випускник спеціальної музичної школи ім. Гнесиних по класу скрипки і композиції, а також композиторського факультету Московської державної консерваторії», — йдеться у повідомленні прес-служби єпархії.