Created with Sketch.

У Львові відновлять Раду Церков

09.07.2021, 14:40

Сьогодні в Департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА відбулася перша робоча зустріч щодо напрацювання проєкту Положення Львівської Ради Церков та релігійних організацій.

"Львівська Рада Церков стане дієвою платформою для діалогу та продуктивним майданчиком для вирішення складних питань усіх релігійних організацій Львівщини.

Наразі триває процес розробки та узгодження нового Положення. Після прийняття положення та затвердження складу Рада Церков офіційно розпочне свою роботу", - йдеться у повідмоленні Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Читайте також
Держава Голова ДЕСС пояснив, чому процес щодо УПЦ МП досі не завершено
09 липня, 10:16
Держава Почаївську лавру вже перевіряє ДЕСС
09 липня, 10:40
Держава «Церква сьогодні — з капеланами в окопах, у шпиталях і зі своїм народом», - Віктор Єленський
09 липня, 11:11
Держава Очікуємо, що ПЦУ, попри спротив РПЦ та її сателітів, стане членом Всесвітньої Ради Церков – Віктор Єленський
09 липня, 13:20