У Львові запрацював центр родини “Назарет” для допомоги узалежненим та їх сім’ям

У Львові запрацював центр родини “Назарет” для допомоги узалежненим та їх сім’ям - фото 1
З благословення Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря Возьняка 9 травня у Львові освятили центр родини “Назарет”. Він розташований на території парафії Пресвятої Богородиці Володарки України (вул.Новознесенська, 34).   У центрі допомагатимуть узалежненим та їх родинам.

Із ініціативою створити такий осередок до настоятеля парафії о. Зеновія Хоркавого звернулася керівниця проектного відділу БФ “Назарет” Марина Потурай, повідомляє Духовна велич Львова.

“Пані Марина запитала мене, чи маємо на території парафії, необхідне для такого центру приміщення. У Марина і Тараса Потурай є добре ім’я, вони багато років працюють у сфері протидії узалежненням. Таким людям хочеться іти на зустріч. А Ісус каже: “Коли ти вірний у малому, поставлю тебе над великим”. Вірю, що Ваша справа буде тільки продовжуватись. Я радію, що центр допомоги родинам буде на Знесінні. У нас на парафії вже є 20 організацій, а тепер буде двадцять одна”, – наголосив отець Зеновій.

Як розповіла Марина Потурай, ідея такого центру визрівала вже давно:

“Ми почали роботи у листопаді, через морози призупинилися і завершили наприкінці квітня. 6 місяців ми працювали над втіленням цієї ідеї у життя. Основна наша мета – допомагати насамперед жінкам, які зіштовхнулися з насильством у родині, з узалежненням близької людини: чоловіка, брата, тата, а також тим, які мають узалежнення. Хочемо допомагати і бути комфортним,безпечним центром для жінок та підтримкою для них”.

У Львові запрацював центр родини “Назарет” для допомоги узалежненим та їх сім’ям - фото 72195

Отець Ігор Козанкевич, голова Комісії у справах душпастирства тверезості УГКЦ, акцентував, що однією з найголовніших переваг цього центру є те, що він щоденно буде відчинений для потребуючих.

“Вже завтра може приходити сюди той, хто потребує підтримки, або хоче її надати. Наша ціль надати допомогу тим, хто стикнувся із алкогольною, наркотичною, азартною, сексуальною залежностями, але також, якщо є сімейні кризи, непорозуміння у стосунках із дітьми, то також запрошуємо приходити. Тут працюватимуть психологи, терапевти з питань узалежнення та сім’ї. Раніше було щось подібне на парафії св. Папи Климента, але це не був родинний центр і ініціатива діяла лише в окремі години”.

Працюватиме центр родини “Назарет” щоденно, тому усіх зацікавлених ласкаво запрошують приходити.