Відбулося засідання Координаційного комітету Спільної комісії з богословського діалогу між православними і католиками

Відбулося засідання Координаційного комітету Спільної комісії з богословського діалогу між православними і католиками - фото 1
Засідання Координаційного комітету Спільної міжнародної комісії з богословського діалогу між Римо-Католицькою та Православними Церквами пройшло у м. Барі (Італія) з 3 по 7 червня 2024 року. Делегацію РКЦ очолював кардинал Курт Кох, а православну – митрополит Йов (Ґеча).

Богослужіння відслужили представники обох Церков, інформує ДФУ з посиланням на сайт Світло Фанару.

Координаційний комітет розглянув проект тексту під назвою «До єдності у вірі: богословські та канонічні питання», який підсумовує результати діалогу на сьогоднішній день і вказує на питання, які необхідно вирішити між римо-католиками та православними. Комісія розглянула проект документа про хід діалогу та питання, які потребують вирішення, починаючи з обговорення Filioque та непогрішності Папи Римського.

Були призначені підкомітети для підготовки текстів з цих питань. Комісія зустрінеться знову у 2025 році для подальшого обговорення. Члени Комісії сподіваються, що 1700-річчя Першого Вселенського Собору надихне на шлях до повної єдності.