Created with Sketch.

У Мелітополі монахи УПЦ МП з “радістю та сльозами щастя на очах” голосували на фейковому референдумі

26.09.2022, 10:45

Відео про це оприлюднили на російських каналах, повідомляє Телеграм-канал “Усна історія війни за Незалежність”.

Про це повідомляє Релігійна правда.

Монахині УПЦ МП заявляють, що не можуть повірити, що Росія “їх не залишила”, дякують “молодим хлопцям, які не шкодують життя заради Росії”.

Монах на відео каже: “Вони в гімні співають “ще не вмерла Україна. Ще трохи – і здохла би”.

“Чергове свідчення того, що УПЦ МП чужа українцям. Це відеосвідчення того, як в Мелітополі клір з “радістю та сльозами щастя на очах” голосують за анексію української території. На відміну від політиків – вони кажуть щиро – “Завжди були проти України! І чекали цього весь час!” Риторичне питання – а чи буде якась реакція от на це з Київських пагорбів? Чи знову – гучно промовчать? Хоча. Хай мовчать – все і так зрозуміло!” – йдеться в повідомленні.

Читайте також
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Суспільство На Трампа справили враження фото Києво-Печерської лаври після удару РФ
26 вересня, 10:36
Суспільство Болгарія виступила проти включення Патріарха Кирила до 21-го пакету санкцій Євросоюзу, - ЗМІ
26 вересня, 16:40
Суспільство Кримський політв'язень, свідок Єгови, вийшов на волю
26 вересня, 11:28