Created with Sketch.

У Мелітополі російські загарбники викрали єпископа церкви «Слово життя»

21.03.2022, 12:38

19 березня стало відомо, що російські окупанти викрали Дмитра Бодю, єпископа церкви «Слово життя» з Мелітополя.

Про це повідомляє Всеукраїнський Собор з посиланням на inform.zp.ua.

Він займав проукраїнську позицію, що не сподобалось окупантам. Також залишаються у полоні у ворогів: голова райради Мелітополя Сергій Пріма, активістка Ольга Гайсумова, поліцейський Дмитро Стойков.

Окупанти продовжують терор на вулицях Мелітополя. Так, на перехресті вул. Воїнів-інтернаціоналістів та вулиці Інтеркультурна військовий «Урал» із позначенням Z пролетів на червоне світло світлофора та протаранив хлібний фургон. В результаті вантажівки одного з підприємств, що випікають хліб, перекинулися та буквально розсипалися на частини. Чи вижив водій вантажівки наразі невідомо.

Читайте також
Суспільство Росія вдарила по Чорноморську: отримав ушкодження храм та недільна школа
21 березня, 10:30
Суспільство Пастору, який вчинив смертельне ДТП у Києві, загрожує до десяти років позбавлення волі
21 березня, 09:16
Суспільство Пастор з Херсонщини став винуватцем смертельної ДТП у Києві
21 березня, 10:10
Суспільство На Харківщині вщент згоріла Свято-Миколаївська церква
21 березня, 09:52