У Миколаєві скоєно напад на митрополита УПЦ (МП ) Питирима

04.09.2013, 09:10
У Миколаєві скоєно напад на митрополита УПЦ (МП ) Питирима - фото 1
Митрополит не розгубився і зателефонував по мобільному телефону керівництву міліції м. Миколаєва.

Старинський.JPGВдень 2 вересня в Миколаєві, в кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці, розташованому на вул. Лягіна, стався напад на митрополита Миколаївського та Очаківського Питирима.

Близько полудня до храму увійшов невідомий чоловік середніх років, підійшов до митрополита, і в агресивній тональності почав звинувачувати його в тому, що той живе неправедно, не думає про свою паству, що Господь відбере у нього все неправедно нажите майно: будинок, машин, дачу і т. д. За все ц , як висловився невідомий, «горіти тобі в пеклі». При цьому невідомий періодично хапав митрополита Питирима за руки і за рясу.

На захист владики кинулася одна з храмових бабусь, яка спробувала відтягнути агресивно налаштованого невідомого від священнослужителя.

Сам митрополит теж не розгубився і зателефонував по мобільному телефону керівництву міліції м. Миколаєва.

До моменту прибуття наряд патрульної служби і дільничного невідомий вже зник. Особу його встановлюється. Припускають, що мова йде про людину з певними психічними відхиленнями.

Зараз збираються матеріали для звернення в суд за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – « дрібне хуліганство». Про це повідомляє Миколаївська обласна Інтернет-газета «Новости-N».