Created with Sketch.

У Міноборони подякували Главі УГКЦ за служіння греко-католицьких капеланів у ЗСУ

08.10.2022, 10:27

Заступниця мїіністра оборони України Ганна Маляр надіслала лист подяки на ім’я Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава зі словами вдячності за служіння греко-католицьких військових капеланів у лавах Збройних сил України.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Від імені Міністерства оборони України прийміть найщирішу подяку за Ваше служіння та діяльність представників УГКЦ серед наших воїнів та членів їхніх сімей.

Дякуємо у Вашій особі всім представникам Церкви, які роблять все для того, щоб люди були кращими, щоб у нашому суспільстві відроджувалася духовність, а сили зла були переможні», — мовиться у листі від пані Ганни Маляр.

Окремо пані заступниця Міністра оборони подякувала Главі Церкви за підготовку і спрямування на війну підготовлених, мотивованих, патріотичних священнослужителів — справжніх професіоналів, «які в умовах воєнного стану черговий раз в історії України довели, що вони разом зі своєю паствою не лише в часи слави і святкувань, але й у час випробувань і страждань, у час війни опікуються і воюють разом з військовими священнослужителями інших Церков та поруч із військовослужбовцями Збройних сил України проти російської федерації».

Читайте також
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
Вчора, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
08 жовтня, 09:20
Держава На території лаври досі перебуває щонайменше 140 ченців УПЦ МП
08 жовтня, 11:40
Держава Окупанти примушують релігійних діячів Криму до публічної підтримки Кремля
08 жовтня, 12:33